FARMAKON ČR

10. výroční konference

Termín
úterý, 12.3.2024 900 - 1700
Místo
Praha + online

logo_farmakon.png

Srdečně Vás zveme k tradičnímu setkání a četným diskuzím o současných tématech lékové politiky, regulaci léčivých přípravků a jejích dopadů do praxe. Věnovat se budeme jak připravovaným revizím aktuální národní legislativy, tak reformě evropské lékové legislativy. Setkáte se se zástupci regulátorů, plátců, managementu nemocnic a farmaceutických firem


Konference je určena pro střední a vrcholový management zástupců farmaceutického průmyslu, nemocnic, státní správy či zdravotních pojišťoven. Těšíme se na osobní setkání s Vámi!

 

ÚTERÝ 12. BŘEZNA 2024, 9.00 – 17.00 HOD.

 

V současné době probíhá tvorba programu a oslovování přednášejících. Sledujte, prosím, naše webové stránky pro aktualizaci programu. Těšíme se na Vás!

 

 

Cena                                                    

zvýhodněná                     do 31.12.2023                10.900,- Kč + DPH 

základní                           od 01.01.2024                11.900,- Kč + DPH

                                                                                  

Cena zahrnuje vstup na konferenci, prezentace a občerstvení a je platná pro jednoho účastníka. Ubytování a parkovné NENÍ součástí účastnického poplatku. 

 Pokud preferujete ONLINE formu účasti, uveďte nám, prosím, tuto skutečnost do POZNÁMKY. V tom případě cena zahrnuje unikátní přístup na videopřenos pro jednu osobu a kód ke stažení prezentací. 

 

Místo

4* hotel v centru Prahy + virtuální místnost conforum s.r.o.

Přihlásit

Závazné přihlášení na akci
Po obdržení Vaší přihlášky dostanete emailem potvrzení o přihlášení a do 14 dnů fakturu. Účastnický poplatek je splatný před konáním akce, přístup může být umožněn, pokud platba byla připsána na náš účet. Tato přihláška je závazná, při stornování přihlášky vybíráme manipulační poplatek ve výši 1.500 Kč + DPH. Při odhlášení později než 14 dní před začátkem akce bude splatný celý účastnický poplatek. Samozřejmě, že zastoupení účastníka je možné. Pořadatel si vyhrazuje z naléhavých důvodů právo na změny programu. * Vyznačená pole jsou povinná