Zdravotnické prostředky ČR

Seminář

Termín
čtvrtek, 23.11.2023 900 - 1600
Místo
Majestic Plaza Hotel Prague****

Přijďte na seminář načerpat nové a aktuální informace z turbulentní oblasti zdravotnických prostředků! Věnovat se budeme evropské i národní legislativě a vyplývajícím změnám a povinnostem subjektů. Jak by měl výrobce prokázat splnění podmínek prodloužení přechodného období? Může výrobce, který úspěšně dokončí re-certifikaci prostředku podle MDR, paralelně uvádět na trh i své legacy devices, a to až do konce prodlouženého přechodného období? Konec přechodných období dle MDR je ke dni 26.5.2024.

Jak bude vypadat cenová a úhradová regulace ZP pro rok 2024? Hlavním tématem je úprava cenového předpisu o regulaci cen ZP a IVD stanovující limit pro maximální navýšení cen pro rok 2024. Diskutujte s odbornými přednášejícími a kolegy z praxe! 

TÉMATA SEMINÁŘE:

  • Aktuální legislativní rámec, novela zákona o ZP, přechodná ustanovení
  • Implementace Nařízení EU a jeho dopady na trh ZP
  • Novinky v oblasti in vitro diagnostik podle EU nařízení a změny z toho vyplývající
  • Cenová regulace a úhradový systém zdravotnických prostředků pro rok 2024, cenový předpis
  • Notifikace, značení, přebalování ZP
  • Recertifikace zdravotnických prostředků a jejich značení v praxi
  • ISZP, EUDAMED

 

ČTVRTEK 23. LISTOPADU 2023, 9.00 – 16.00 HOD. 

 

V současné době probíhá tvorba programu a oslovování přednášejících. Sledujte, prosím, naše webové stránky pro aktualizaci programu. Těšíme se na Vás!

 

 

Cena                                                          10.900 Kč + DPH                                                                                      

Cena zahrnuje vstup na seminář, prezentace a občerstvení a je platná pro jednoho účastníka. Ubytování a parkovné NENÍ součástí účastnického poplatku. 

 

 

Místo

Majestic Plaza Hotel Prague****, Štěpánská 33, Praha 1

 

Přihlásit

Závazné přihlášení na akci
Po obdržení Vaší přihlášky dostanete emailem potvrzení o přihlášení a do 14 dnů fakturu. Účastnický poplatek je splatný před konáním akce, přístup může být umožněn, pokud platba byla připsána na náš účet. Tato přihláška je závazná, při stornování přihlášky vybíráme manipulační poplatek ve výši 1.500 Kč + DPH. Při odhlášení později než 14 dní před začátkem akce bude splatný celý účastnický poplatek. Samozřejmě, že zastoupení účastníka je možné. Pořadatel si vyhrazuje z naléhavých důvodů právo na změny programu. * Vyznačená pole jsou povinná
Konference & Semináře > Přehled všech akcí > Zdravotnické prostředky ČR